Home

Postal code label Percentage karolis burneikis disloyalty Joint salute

Šokėjai K. Burneikis ir I. Šekaitė pasaulio jaunimo dešimties šokių  čempionate užėmė penktąją vietą - DELFI Sportas
Šokėjai K. Burneikis ir I. Šekaitė pasaulio jaunimo dešimties šokių čempionate užėmė penktąją vietą - DELFI Sportas

Lietuvos šokėjai pasaulio jaunimo čempionate buvo geriausiųjų dešimtuke

Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė šoko dar vieno pasaulio čempionato  finale - LRT
Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė šoko dar vieno pasaulio čempionato finale - LRT

Pasaulio šokių čempionato finale vėl spindėjo kauniečiai Karolis Burneikis  ir Izabelė Šekaitė - Kauniečiams kasdienės naujienos
Pasaulio šokių čempionato finale vėl spindėjo kauniečiai Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė - Kauniečiams kasdienės naujienos

Karolis Burneikis | KaunoDiena.lt

Šokėjams Burneikiui ir Šekaitei – pasaulio jaunimo čempionato bronza -  DELFI Sportas
Šokėjams Burneikiui ir Šekaitei – pasaulio jaunimo čempionato bronza - DELFI Sportas

Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė | NUOTRAUKA | 15min.lt

Sportinių šokių klubas ''Tvistas'' - SVEIKINAM !!!💛💚❤ Karolis Burneikis  ir Izabelė Šekaitė 1vieta. Kipras Burneikis ir Barbora Martinkevičiūtė 5v.  Benas Bušauskas ir Ugnė Reklaitytė 2 vieta. Fabijus Kulikauskas Vabalas ir  Paulina Vegytė 3v ...
Sportinių šokių klubas ''Tvistas'' - SVEIKINAM !!!💛💚❤ Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė 1vieta. Kipras Burneikis ir Barbora Martinkevičiūtė 5v. Benas Bušauskas ir Ugnė Reklaitytė 2 vieta. Fabijus Kulikauskas Vabalas ir Paulina Vegytė 3v ...

Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė laimėjo pasaulio čempionato bronzą |  Sportas | 15min.lt
Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė laimėjo pasaulio čempionato bronzą | Sportas | 15min.lt

Karolis Burneikis Diana Epeykina 🧡💚❤️ | By Sportinių šokių klubas  ''Tvistas'' | Facebook
Karolis Burneikis Diana Epeykina 🧡💚❤️ | By Sportinių šokių klubas ''Tvistas'' | Facebook

Įvyko 2021-ųjų metų Lietuvos 10 šokių čempionatas: išdalinti aštuoni  medalių komplektai – Lietuvos sportinių šokių federacija
Įvyko 2021-ųjų metų Lietuvos 10 šokių čempionatas: išdalinti aštuoni medalių komplektai – Lietuvos sportinių šokių federacija

Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė - išsamiai DELFI.lt

Šokėjai K. Burneikis ir I. Šekaitė laimėjo pasaulio čempionato bronzą |  kl.lt
Šokėjai K. Burneikis ir I. Šekaitė laimėjo pasaulio čempionato bronzą | kl.lt

Karolis Burneikis Archives - Kas vyksta Kaune

Arvydas Burneikis ChirurgasPanevėžys - Affidea Lietuva

Šokėjai Karolis Burneikis ir Diana Epeykina – pasaulio vicečempionai |  Sportas | 15min.lt
Šokėjai Karolis Burneikis ir Diana Epeykina – pasaulio vicečempionai | Sportas | 15min.lt

Tvisto“ šokėjai pasaulyje – treti | kl.lt

Kauniečiai – sportinių šokių olimpe - DELFI Miestai

Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė - Tema - LRT

Europos taurės finale – Lietuvos šokėjai! – Lietuvos sportinių šokių  federacija
Europos taurės finale – Lietuvos šokėjai! – Lietuvos sportinių šokių federacija

Karolis Burneikis - Izabele Sekaite, LTU, Final Quickstep - YouTube

Šokėjai Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė laimėjo pasaulio čempionato  bronzą